Detailing

Detailing je velmi pečlivé, detailní a komplexní čištění celého automobilu za účelem navrácení a udržení vysoce kvalitního vzhledu, stavu a zvýšení hodnoty auta. Sestává z čištění, vyživení materiálů, renovace laku a aplikace ochranných povrchů.

Časová náročnost je od 40ti hodin u téměř nového auta a více u starších aut. Vše je předem konzultováno na nezávazné osobní schůzce a prohlídce daného auta. Jedná se o službu pro velmi náročné zákazníky. Pokud vybíráte, komu tuto práci svěřit, přijeďte se podívat, kde pracuji, pobavit o tom jak to dělám a co k tomu používám, zeptejte se na cokoliv a vybírejte pečlivě. V případě, že si vyberete mě tak vězte, že vaši důvěru neberu na lehkou váhu.

Čištění kol a pneu, odstranění polétavé rzi, odstranění asfaltu a mušek, čištění šamponem a rukavicí, čištění kol a podběhů, sušení, dočištění těžko dostupných míst, čištění mezidveřních prostor, čištění motoru nasucho, vysávání interiéru, čištění plastů v interiéru, stropnice, čištění čalounění kůže/látka, impregnace plastů v interiéru, impregnace kůže, čištění koberců, cleyování – mechanická dekontaminace laku, renovace laku, leštění laku, příprava pod vosk, voskování, rozleštění vosku, impregnace vnějších plastů, gumiček, pneu, impregnace podběhů, doleštění oken, vůně do interiéru.