Čištění exteriéru KOMPLET zahrnuje aplikací tvrdého VOSKU

Čištění exteriéru komplet je stěžejní a jednou z nejvíce využívaných služeb v mojí nabídce. Exteriér vašeho auta projde důkladným vyčištěním i na místech, která nejsouna první pohled vidět. Odstraním i velmi odolné nečistoty jak viditelné, tak i na pohled nepatrné. Následně tento stav dokonale vyčištěného laku zakonzervuji a ochráním na několik měsíců nanesením ochranné vrstvy tvrdého vosku. Dopřejte si ten pocit čistého a chráněného vnějšku vašeho auta.

Služba zahrnuje

Dočištění těžko dostupných míst

Čištění aut dělám do detailů, v exteriéru automobilu kromě lakovaných ploch, skel, kol a tak dál, vyčistím také všechny spáry mezi díly karoserie, kliky, znaky, mřížku chladiče a podobně pomocí štětce, čističe a utěrky.

Vyživení vnějších plastů a pneu

Vybledlé boky pneumatik, plastové nárazníky, zrcátka, lemy blatníků, všechny tyto části získají nanesením vyživovače plastů a gumy zpět matný černý vzhled a ochranu před znečištěním, stárnutím, vyblednutím.

Chemická dekontaminace laku

Dekontaminace laku znamená odstranění odolných nečistot, které nelze odstranit pouhým mytím. Chemická proto, že se provádí pomocí speciálních čistících přípravků. Alternativou či doplňkem je mechanická dekontaminace pomocí speciální hmoty zvané cley a lubrikace. Mezi tyto znečištění laku patří asfalt (drobné nebo i větší černé tečky vyskytující se hlavně v oblasti kol), polétavá rez a průmyslový […]

Mechanická dekontaminace laku

Mechanickou dekontaminaci laku dělám po chemické dekontaminaci pro dosažení naprosto dokonalého a sto procentního vyčištění laku, a to vždy před leštěním laku nebo při kompletním detailingu. Dělá se pomocí speciální hmoty podobné plastelíně zvané cley a cley lubrikace. Cleyem se velmi jemně klouže po povrchu laku, čímž se mikroskopické nečistoty zachytávají do něj. Výsledkem je […]

Voskování

Nanesení tenké ochranné vrstvy přírodního nebo syntetického vosku chrání lak automobilu před okolními vlivy na několik měsíců až jeden rok.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Popište, jaký vůz chcete vyčistit? Model, barvu, stav.