Jsem Martin Meluzín – profesionální detailer v Brně

Co pro mě znamená kvalita?

Kvalita je vše, co není vidět. Výsledkem mojí práce není jen vyčištěné auto, je to vyčištěné auto s maximálním důrazem na šetrnost k povrchům a materiálům, eliminaci jakéhokoliv rizika sebemenšího poškození. Kolem šetrnosti se točí úplně vše, v tom je ten rozdíl. Chci poskytovat kvalitní služby a chci pracovat pro lidi, kteří hledají kvalitní službu. Práci odvádím já, ne nikdo jiný, a já za kvalitu ručím.

Nepoužívám žádnou levnou chemii, ale pouze ty nejkvalitnější přípravky vybrané napříč trhem výrobců profesionální detailingové autokosmetiky té nejvyšší kvality.

Pracuji pouze s mikrovláknovými utěrkami nejvyšší kvality. Čistota utěrek je kriticky důležitá pro dosažení perfektního výsledku a eliminaci poškození povrchu. A proto: Jednu utěrku nikdy nepoužiji dvakrát. Utěrky peru po každém použití. Na každou konkrétní činnost jsou přiřazeny konkrétní utěrky. Po vyprání a usušení jsou utěrky skladované v plastových sáčcích.

Nejde mi o rychlost ani o kvantitu. Vždy dodržím souslednost kroků, nepřejdu k dalšímu kroku bez kontroly a spokojenosti s krokem předchozím.

Nejsem automyčka, jsem detailer, jsem Martin Meluzín – ruční čištění aut.

Jak probíhá zakázka?

Služba detailního čištění auta trvá od 1 dne až do 10 dní, podle zvolené služby, požadavků zákazníka, rozsahu práce, velikosti auta apod. V každém případě auto stráví v mojí provozovně minimálně jeden den. Je možné přijet i brzy ráno, vše záleží na domluvě. Upřednostňuji individuální přístup po všech stránkách. Po příjezdu jsou se zákazníkem prodiskutovány jeho požadavky, dohodnut rozsah práce, předběžná doba trvání a předběžná cena. Po dokončení práce je zákazník informován telefonicky a dohodnuto převzetí auta.

U dražších vozů je sepsán předávací protokol.

Interiér auta se čistí včetně všech přihrádek, kapes a úložných prostor. Proto v případě, že zákazník přijíždí s autem na čištění interiéru, je vhodné, aby byly z interiéru auta vyklizeny osobní věci majitele. To, co zůstane, bude před zahájením práce vyskládáno do k tomu určeného boxu a při předání automobilu vráceno majiteli.

Každou objednanou práci a každé svěřené vozidlo si beru na vlastní zodpovědnost. Práci provádím vždy já ve vlastní provozovně. Auto je pod kamerovým systémem 24/7, nikam se s ním nejezdí a jsem pojištěn na způsobené škody.

Chcete mě kontaktovat? Zavolejte mi na 777 995 840

Těším se, až se setkáme osobně.

Martin

Martin
Martin

Ukázky mé práce

Telefonické objednání bezproblémové, termín do 3 dnů. Práce odvedená v dohodnutém čase. Kompletní mytí (vnitřní i vnější, t.č. za 4000,-) provedené dokonale do nejmenších detailů, lak perfektně vyčištěný a dokonale navoskovaný. První pohled na totálně umyté auto byl dechberoucí, odjíždíte jako s novým vozem! Na panu Meluzínovi je vidět, že svoji práci bere vážně a hlavně ji umí velmi dobře. Velmi milé překvapení na Brněnsku co do kvality odvedené práce a požadované ceny. ROZHODNĚ DOPORUČUJI!

Sony ʩ

Rozlesteni a renovace laku celého auta na profesionální úrovni během 3 dnů za přívětivou cenu. Příjemné jednání a individuální přístup. Doporučuji

Jan Pavlik

Vynikající práce, pan Meluzín vypucoval místa, kde jsem si myslel, že to ani nebude fyzikálně možné. Také nejlepší poměr výkon – cena, co jsem zkoumal ostatní nabídky. Rozhodně budu doporučovat, kudy budu choditi.

Alois Smolik